Poznaj nasz zespół

Nasza kadra

Justyna Budzińska

Kierownik ds. pedagogicznych, wychowawca grupy „Pszczółki”

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Oligofrenopedagogika oraz Autyzm i zespół Aspergera w Instytucie Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych. Jestem osobą otwartą i staram się pozytywnie podchodzić do życia. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi i do każdego z nich staram się podchodzić w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby. W swojej pracy na co dzień podejmuje takie działania aby dzieci wychodziły z przedszkola radosne i uśmiechnięte i z chęcią do niego wracały.

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeżeli nie może – pomóż” (Janusz Korczak)

Beata Matusik

Na chwilę obecną, jestem w trakcie studiów licencjackich na kierunku pedagogika przedszkola i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jestem osobą cierpliwą, życzliwą, uśmiechniętą, optymistycznie patrzącą w przyszłość. Lubię przebywać z dziećmi, sprawia mi to niesamowitą radość i satysfakcję. W trakcie praktyki zawodowej udało mi się zgromadzić doświadczenie, które owocuje w obecnej pracy. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na pełne poświęcenie i zaangażowanie.

Andżelika Dudziak

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach przygotowanie pedagogiczne i zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W pracę z Państwa dziećmi będę wkładać całe serce i pasję, pomagając im odkryć radość dzieciństwa i piękno otaczającego świata. Prywatnie miłośniczka kotów i dobrej książki.

Karolina Gunia

Nauczycielka rytmiki