Poznaj nasz zespół

Nasza kadra

Anna Terpin

Kierownik ds. pedagogicznych, wychowawca grupy „Sówki”
Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna oraz wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe na kierunku integracja sensoryczna. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych praktyk oraz pracy w żłobku i przedszkolu. Okres ten pozwolił mi utwierdzić się w przekonaniu, że praca z dziećmi to moja pasja. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, energiczną i odpowiedzialną. W swoją pracę wkładam dużo zaangażowania i staram się wykorzystać wszystkie możliwości i pomysły tak, by zajęcia zawsze były atrakcyjne i ciekawe. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, cieszy mnie odkrywanie z najmłodszymi tego, co dla nich nowe i nieznane. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka sportu, dobrej literatury i pieszych wędrówek.

Justyna Budzińska

Wychowawca grupy „Pszczółki”
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Oligofrenopedagogika oraz Autyzm i zespół Aspergera w Instytucie Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych. Jestem osobą otwartą i staram się pozytywnie podchodzić do życia. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi i do każdego z nich staram się podchodzić w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby. W swojej pracy na co dzień podejmuje takie działania aby dzieci wychodziły z przedszkola radosne i uśmiechnięte i z chęcią do niego wracały. „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeżeli nie może – pomóż” (Janusz Korczak)

Beata Matusik

Na chwilę obecną, jestem w trakcie studiów licencjackich na kierunku pedagogika przedszkola i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jestem osobą cierpliwą, życzliwą, uśmiechniętą, optymistycznie patrzącą w przyszłość. Lubię przebywać z dziećmi, sprawia mi to niesamowitą radość i satysfakcję. W trakcie praktyki zawodowej udało mi się zgromadzić doświadczenie, które owocuje w obecnej pracy. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na pełne poświęcenie i zaangażowanie.

Andżelika Dudziak

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach przygotowanie pedagogiczne i zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W pracę z Państwa dziećmi będę wkładać całe serce i pasję, pomagając im odkryć radość dzieciństwa i piękno otaczającego świata. Prywatnie miłośniczka kotów i dobrej książki.

Joanna Róg

Nauczycielka rytmiki
Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, a także pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami pomocy społecznej. Na chwilę obecną jestem w trakcie studiów magisterskich na taj samej uczelni na specjalności terapia pedagogiczna z elementami logopedii. Rozpoczęłam również studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki w Rzeszowie. Podczas praktyk studenckich i pracy w przedszkolu zdobyłam wiedzę praktyczną. Bardzo się cieszę, że dane mi jest pracować z dziećmi, ponieważ praca z najmłodszymi daje mi dużo radości i pozwala się cieszyć z drobnych rzeczy. Dla mnie osobiście największą nagrodą jest codzienny uśmiech dziecka i jego radość. Na co dzień lubię aktywnie spędzać czas. Jazda na rowerze i spacery bardzo mnie odprężają.